leader

Junajted slavio “na krovu”

0 comments

Fudbaleri Brodarca poraženi su od Mančester junajteda sa 2:0, u meču šesnaestine finala Lige šampiona omladinaca.

Pred gotovo ispunjenim tribinama stadiona fudbalskog kluba Voždovac, igrači Brodarca odigrali su dobar meč, u većem delu susreta imali terensku inicijativu protiv vršnjaka iz slavnog Junajteda, ali su ih greške u prvih pola sata utakmice koštale boljeg rezultata.

Mančester je poveo u 19. minutu, kada je šutirao Bunan, a lopta završila u mreži posle nešto slabije reakcije golmana Zdravkovića.

Samo deset minuta kasnije gosti su postigli i drugi pogodak, a posle centaršuta Vorena, autogol je postigao Ivančević.

Brodarac je tokom većeg dela susreta dominirao, pravio opasne napade, ali je nedostajalo koncentracije u završnici, pa su se “đavoli” plasirali u osminu finala Lige šampiona omladinaca.

Izvor: Naslovi.net